Hofmik

Byl by někdo ochoten mi decryptnout tento hash?

Dobrý den, byl by někdo ochoten mi decryptnout tento hash : $P$9RVc.HghN3psnPWq­jvau8j2JPRKDVL1
Doplňuji:
$P$9RVc.HghN3psnPWq­jvau8j2JPRKDVL1 tohle = f9e9113f444bd­3749eeb0a77cc1224­10 a to bych potřeboval převest do normlního textu

Odpovědi
Dochy

A jak se hash decryptuje?
pokud se nepletu, pak hash (alespoň obvykle) je způsob jak z něčeho udělat jednosměrně otisk. Později to něco můžeš zkontrolovat tak, že znovu spočteš hash, a pokud Ti shodnou metodou vyjde stejnej, je velice pravděpodobné, že do toho čehodi nikdo nezasahoval.

Quimby

Hash nejde vrátit zpátky, když neuvádíš způsob jak se to zašifrovalo.
Jen se pak zašifruje to dané heslo a ověří se jestli hashe sedí.

Human

Musíš vedieť, či je to hash SHA1, MD5 alebo nejaký iný, a potom to poskúšaj pohľadať na stránkach – vygoogli si ‚hash decoder‘. Ale pokial je to nieco typu ‚f@Fje!?ij,T4F‘ tak to asi ťažko nájdeš.