ven.cik

Pomoc s bootováním

Už sem to jednou dělal, jenom sem v Neru dal boot CD a jelo to, ale ted mám jiný a tam to nemůžu najít, ale vypálil sem to na DVD-R DL jako data, ale nevim jestli to stačí, že bych pak jenom nstavil bootování z CD…Jde to vůbec bootovat z DVD-R DL ?
Doplňuji:
Windows7 normálně to mám jako ISO, ale nenašel sem v Neru aby se to vypálilo jako bootovací CD, tak sem to vypálil jako data(to ISO) ale nevim jestli to stačí, pak jenom nastavit bootování z CD…

Nejlepší odpověď
badisko

jako vypalil co ?..windows …?..ten musi byt v obrazu ISO a ne data …
Doplňuji:
jinak jsem ti nasel nejakej manual tak se mrkni do nej kdyby jsi nevedel co a jak ..:D zde …http://pavel­pali.wz.cz/ne­ro.php

Další odpovědi
pl4toon

Jestli to máte jako ISO, tak stejně nemáte jinou možnost než pouze dát vypálit obraz. Pokud je ISO vytvořené jako „bootovací“, tak i vypálené médium bude „bootovací“. Prostě to zkuste. Neriskujete nic jiného než jedno prázdné dvd.

badisko

tak tam treba neni ISO ale obraz disku ..jo a staci to …po nastaveni v Biosu by to melo normalne fungovat…

badisko

nebo si to dej na Flashdisk a nemusis nic vypalovat..D..das si na plochu tvuj window v iso formatu stahnes si toto..http://www­.softpedia.com/get/Sys­tem/OS-Enhancements/U­niversal-USB-Installer.shtml universal USB installer ..dela linux a ale uplne dole v nabidce mas taky Windows vista ..windows 7 a 8..das flesku do PC naformatujes ji vyberes distribuci takze pro tebe to bude Windows 7 pridas tve ISO ktere mas na plose ..a vyberes svuj Flash disk a potvrdis pockas cca 5–10 minut v zavislosti na rychlosti pocitace po doknceni restartujes pocitac v biosu si povolis bootovani z flashdisku restartije a das bootovat jak lehke a CD ti zustane..:D

ven.cik

Tohle sem chtěl vědět ;)