Pokročilý

Pomoc s bootováním

Už sem to jednou dělal, jenom sem v Neru dal boot CD a jelo to, ale ted mám jiný a tam to nemůžu najít, ale vypálil sem to na DVD-R DL jako data, ale nevim jestli to stačí, že bych pak jenom nstavil bootování z CD...Jde to vůbec bootovat z DVD-R DL ?
Doplňuji:
Windows7 normálně to mám jako ISO, ale nenašel sem v Neru aby se to vypálilo jako bootovací CD, tak sem to vypálil jako data(to ISO) ale nevim jestli to stačí, pak jenom nastavit bootování z CD...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jako vypalil co ?..windows ...?..ten musi byt v obrazu ISO a ne data ...
Doplňuji:
jinak jsem ti nasel nejakej manual tak se mrkni do nej kdyby jsi nevedel co a jak ..:D zde ...http://pavelpali.wz.cz/…

Další odpovědi:

Bronzový

Jestli to máte jako ISO, tak stejně nemáte jinou možnost než pouze dát vypálit obraz. Pokud je ISO vytvořené jako "bootovací", tak i vypálené médium bude "bootovací". Prostě to zkuste. Neriskujete nic jiného než jedno prázdné dvd.

Diskuze k otázce

Zlatý

badisko

tak tam treba neni ISO ale obraz disku ..jo a staci to ...po nastaveni v Biosu by to melo normalne fungovat...

Zlatý

badisko

nebo si to dej na Flashdisk a nemusis nic vypalovat..D..das si na plochu tvuj window v iso formatu stahnes si toto..http://www.softpedia.com/… universal USB installer ..dela linux a ale uplne dole v nabidce mas taky Windows vista ..windows 7 a 8..das flesku do PC naformatujes ji vyberes distribuci takze pro tebe to bude Windows 7 pridas tve ISO ktere mas na plose ..a vyberes svuj Flash disk a potvrdis pockas cca 5-10 minut v zavislosti na rychlosti pocitace po doknceni restartujes pocitac v biosu si povolis bootovani z flashdisku restartije a das bootovat jak lehke a CD ti zustane..:D

Pokročilý

ven.cik

Tohle sem chtěl vědět ;)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.