Sajzu

Pomoc prosím referát (Pravidla v rodině)

Zdravím, do školy mám zadaný referát na téma: pravidla v rodině. Bohužel nemůžu najít nějaký obsah pro tento referát. :( Nezná někdo nějakou stránku prosím, kde to je stručný a není to odborně ? :) Děkuji. :) Už jsem hledal všude možně ale nic moc jsem nenšel..

Nejlepší odpověď
annas

Přece byste nechtě (a) opisovat? Začnete kolik vás v rodině je, co každý z vás musí dodržovat. Pravidla jsou různého druhu.

Např. pravidla – jimiž se musíte řídit . Üklid, nakupování, příprava svačin, umývání nádobí,. Jaký rozvrh – aby rodiče měli přehled, kde se v určitou dobu nacházíte, kdy musít být doma, noční klid atd.

Průběžně seznamování se společenskými pravidly – platí nejen pro rodinu, ale obecně: pozdrav, podávání ruky, kouzelná slovíčka – děkuji, prosím, neskákat do řeči, slušnost, odpadky, mytí rukou, používání příboru atd.

Nezapomeňte na to, že jde o referát.

Další odpovědi
Děda Louda

O referát se neprosí, referát se vypracovává.

mosoj

Hledej doma !!!