mallone

Co dělat a kam volat pri poruse auta??

Dnes me bohuzel chcipla felicie na krizovatce a nejde nastartovat. Jezdi na plyn, startovani pres benzin. Jsem mlady ridic nemam zadne zkusenosti co ted delat,komu volat? Dekuji za rady
Doplňuji:
Jo vymyslel ale davat za odtah 1200 :( zrovna sem volal do servisu

Odpovědi
anonym

  1. zavolej si odtah
  2. odvez auto do servisu

___
Tohle bys snad dokázal vymyslet i sám, nemyslíš?
😁
Doplňuji:
No – pokud nejsi schopen závadu sám detekovat a případně na místě opravit, musíš s odtahem při poruše počítat (případně si zaplatit asistenční služby).
Podle popisu bys totiž mohl hledat závadu kdekoli od ucpaného palivového filtru přes zapalování po řídící jednotku.

mojitek

nic jinýho než odtah nevymyslíš. K povinnýmu ručení mám i havarijní-je to proti krádeži,poškození atd,je v tom zahrnut odtah auta zdarma při poruše i zapůjčení vozu při opravě-vše zdarma.Už xxxkrát se mi to vyplatilo