Co dělat a kam volat pri poruse auta??

Dnes me bohuzel chcipla felicie na krizovatce a nejde nastartovat. Jezdi na plyn, startovani pres benzin. Jsem mlady ridic nemam zadne zkusenosti co ted delat,komu volat? Dekuji za rady
Doplňuji:
Jo vymyslel ale davat za odtah 1200 :( zrovna sem volal do servisu

Odpovědi:

1. zavolej si odtah
2. odvez auto do servisu
___
Tohle bys snad dokázal vymyslet i sám, nemyslíš?
:-D
Doplňuji:
No - pokud nejsi schopen závadu sám detekovat a případně na místě opravit, musíš s odtahem při poruše počítat (případně si zaplatit asistenční služby).
Podle popisu bys totiž mohl hledat závadu kdekoli od ucpaného palivového filtru přes zapalování po řídící jednotku.

Bronzový

Zavolej rovnou na vrakáč!!"
Teď Vážně ze tvého popisu se nic nevyčte čím by to asi tak mohlo být,aby se dalo navést kde hledat chybu,může to být milion pět věcí.Upřesni co to dělá když stratuješ nebo co to nedělá atd,pak se bude dát poradit,A ještě takto po mně chtěl roztáhnou soused,prý slabá baterka,táhnu 100m -nic,kilák a nic,tak jsem odtáhnul zpět před panelák,odpojil šel domů ,druhý den s úsměvem že ví co tomu bylo a že jo opraveno.velká a vážná zábava-došel benál!!!!

Zlatý

nic jinýho než odtah nevymyslíš. K povinnýmu ručení mám i havarijní-je to proti krádeži,poškození atd,je v tom zahrnut odtah auta zdarma při poruše i zapůjčení vozu při opravě-vše zdarma.Už xxxkrát se mi to vyplatilo

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.