Leontina

Za jak dlouho dorostou chlupy zakrslému králíčkovi, když jsem ho ostříhala?

je mi dvanact ja jsem byla tak hloupa a ostrihala sveho zakrsleho kralicka.ostrihala jsem ho tak ze ma na zadech zuby a neni to hezke.Rodice rikaji ze mu nicim zivot ale ja to myslela dobre.ja kralickovi nicim zivot a krasu tim ze jsem hloupa.MOC POTREBUJI VEDET JAK DLOUHO MU TO BUDE RUST DO JEHO PUVODNI POLOHY. ma to ustrihli asi centimetr od kuze pomozte mi prosim jak dlouho mu to porozte?jestli chcete vedet je to zakrsli beranek dekuji zaodpovedi

Nejlepší odpověď
mosoj

Bude to růst dlouho. Jenom nevím jak mu pomůžeš když budeš vědět jak dlouho mu to poroste. Králíka máš kde doma nebo venku. Doma bych se tím vůbec nezabýval a pokud je venku tak mu kotec trochu zatepli a dej mu tam něco do čeho se může zahrabat.

Quimby

Celkem chápu proč ti ho rodiče nechtěli dovolit, psala si, že máš ráda, že je chlupatej, tak proč si ho stříhala?