jirka.kucera

pomoc o radu s čssz

Dobrý den mám takový problém žádal, jsem o celý invalidní důchod 7.7.2009 který mi byl uznán na částečný.Potom jsme čekal na výměr kolik budu pobírat ale došel mi dopis o nedoplatku a ten sem hned zaplatil a do dnešního dne mi nic nedošlo 05.03.2010 prosím o radu co mám dělat pro to že nemám vlastně žádný finanční dávky a už nevím co mám dělat děkuji za odpověď

Odpovědi
standa

Buď můžete psát dopisy a adresovat je na zmiňovanou instituci a případně i na ´nadřízený´ orgán…, ale nejefektivnější bude, když se půjdete poradit na ´vaší´ OSSZ, kde vám určitě zjistí jaké jsou „důvody“ prodlení a navrhnout jak byste měl postupovat dál.

7nalim

Urgovat prostřednictvím OSSZ, podle bydliště