Kroupič

Pomoc! Kdo už něco zkoušel s ovi.com? Uložil jsme si tam tel. kontakt. Jenže nevím, jak ho dostat z internetu

Na stránce ovi.com do mobilu :(

Odpovědi
anonym

vubec nechapu otazku, a to pouzivam ovi denne 🙂 …

ovi je katalog aplikaci a her pro mobilni telefony nokia/symbian

staci se v nem jen „zaregistrovat“, potvrdit registraci odkazem ktery prijde na vas email a muzete se „prihlasit“ a zacit ho pouzivat, zadna zahada ani veda se v tom pro uzivatele neskryva.

ZdenekL

Ovi.com je portál Nokie pro mobilní telefony. E-mailová pošta byla přesunuta. Zkuste adresu mail.ovi.com