Plyšák

Pomoc…jeden kluk mě furt otravuje

Náš učitel na matematiku posadil holky s klukama a já bohužel taky schytala kluka. Nenechá mě napít,furt mi bere pití,furt mě osahává,šťouchá do mě apod. …já jsem zadaná a on mě neustále hladí po vlasech,bere mě za ruku a říká mi že mě chce.Ale mu odpovídám,že já jeho ne,že ho nechci a že už někoho mám,že mi to vadí a je mi to nepříjemný,už dostal i pár facek,ale nechce toho nechat :( Když jsem to chtěla říct našemu učiteli na matiku (asi 3×) poslal mě pryč … tak nevím co mám dělat :( pomoc prosím …

Odpovědi
Lutagame

Tak to zkusit rodičům i jeho i svých po případě ředitelce povědět … když říkáš že mu nepomáhá facka tak mu dej do koulí :DD a nebo skus dělat opak ale jen u něj určitě ti řekl co se mu na tobě líbí tak dělej opak aby si se mu líbit přestala…

Reezo

Já osobně bych se nebál řešit problém i s ředitelem školy nebo aspon s třídní učitelkou. Učiteli bych oznámil, že jestli to nebude řešit, tak se obrátím přímo na ředitele školy, který bude muset udělat nápravu a nejspíš potrestá i vyučujcího, že je takovej blb… Nabo to řekni doma rodičům, rodiče by to mohli efektivněji řešit.

Pokud by mě ten kluk otravoval pravidelně a nikdo by to neřešil, tak bych mu pak klidně dal i bombu pěkně do obličeje. Poté bych se bránil tím, že za to může ten učitel, protože to nechtěl řešit a byl to hlavně jeho nápad vás posadit spolu.