Pomoc!!! Jak na krtka, nebo asi rodinku krtků?

Na podzim se mi objevily sem tam nějaké hromádky.Přečetla jsem si na internetu rady zahradkářů, většinu jsem vyzkoušela(čímž jsem asi krtka vážně naštvala). Koupila jsem v baumaxu granulovaný odpuzovač krtků,byl cítit po octu, tak jsem lila do děr ocet. Sypala jsem do děr meltu, dětský zásyp, jed na hraboše, A NIC – jen další hromádky. Pak jsem koupila zvukový odpuzovač – NIC! Tento týden roztál sníh, zahrada je přímo pooraná POMOC!!!

Odpovědi
vecernice

Zdravím,jednou jsem četla v nějakých radách,že na vypuzení krtka je dobré použít použité kočičí stelivo.Nevím co je na tom pravdy,ale letos to taky vyzkouším.Hod­ně zdaru!

HerbiG

kasli na sletiva :D udelej si zbrojak a zacni derovat do zemne :D:D a bude …

anetadela1

Soused si vyrobil lapač – je to taková roura, která se dá přesně tam,kde krtek rejdí, do chodbičky. Loni jich chytil snad 6 a naše kočka přitáhla – ještě živý – 2 krtky. Jinak podobný věci jako máte vy, taky nepomohly.

elektrikář

Srovnal jsem si kousek zahrady hnojem a kompostem. Za 14 dní jsem se nestačil divit
mněl jsem tamod krtka metro a tankodrom, Nakonec mi pomohlo několik plastových lahví naavlečené na klacíku. Není to žádná paráda ale už žádná další hromádka.