crissi

Je nějaký obchod, kde by mi mohli updatovat android?

Doplňuji:
Mám Alcatel OT 991d.

Nejlepší odpověď
setapouch

POMOC co? Někdo tě znásilňuje? Hrozí jaderná katastrofa? Nebo proč ta velká písmena a půl milionu vykřičníků? Opravdu je pro tebe takový problém chovat se jako myslící bytost?

Další odpovědi
fcoop

http://mobile­net.cz/clanky/na­vod-jak-aktualizovat-software-u-telefonu-alcatel--9916

mosoj

setapouch " katastrofa někdo napsal vykřičník a velká písmena.- Osobně ty tvoje pravidla také nedodržuji. Ona to totiž není žádná norma.

marci1

To je síla. Taky jsem se lekla, že se něco hrozného stalo. Rozlišuj prosím krizové situace od malých, „nedůležitých problémů“. 🙂

Nazdar Bazar

Volejte linku 112 !!!

setapouch

ThumbUp