escrito

Poměrové měřiče tepla

Máme na rádiátorech poměrové měřiče ENBRA a naskakují na něm celkem 4 údaje, nevíte někdo co který údaj znamená?

Odpovědi
honza19hk

1 trojčíslí je tvoje roční spotřeba tepla 2 dvojčíslí je tvoje měsíční spotřeba tepla
poslední 2 dvojčíslí jsou údaje pro teplaárnu která vám teplo dodává

Marky71

jeden údaj je spotřeba za minulé topné období, druhý datum, ke kterému dochází k počátku nového odečtu, třetí údaj je spotřeba v aktuálním odečtovém období a posledním údajem je kontrolní číslo toho daného měřáku