Adruska11

Pomáhají dřepy na hubnutí stehen?

nebo nějaké jiné cviky?

Odpovědi
huxa

ano, ale na hubnutí bych doporučil také plavání, chůzy a asi nejpřijatelnější-jízdu na kole, bruslích

Alesh

pomůže jakékoli cvičení, kde:

  1. budeš zatěžovat svaly stehen (bacha stehno má svaly z obou stran 🙂, mysli na to)
  2. uděláš vagón opakování s lehkou zátěží

Zkrátka nebudeš cvičit s činkou pět minut denně, ale místo toho budeš chodit tak minimálně na půl hodiny, postupně ale spíš na hodinu, dvě na kolo, na brusle, na jogging (nervat se, střídat běh s chůzí), skákat přes švihadlo, dělat případně i ty dřepy, i když to to asi není úplně zábavné, to bych si vybral některou s předtím jmenovaných aktivit.

with.love

lepší jsou podle mě ty brusle nebo běžky. pokud se ti ale nechce ven tak řeba cviky v leže na boku-zvedáš horní nohu (nepokládáš jí na zem), na všech 4 zvedáš nataženou nohu nahoru,… koukni na net :) no ale když chceš dřepy tak třeba na jeddné noze, nebo prý i stání na jedné noze třeba 5–10 min taky není od věci.

vitezove11

dřepy nejsou zdrave…