ivosek2

Pomáhají cigarety když mám nervy?

Nejlepší odpověď
anonym

To záleží jaký nervy máš,někdy to odreaguje a záleží co hulíš

Další odpovědi
klob1

Ty, jen pouze otupují, ale nic neřeší.Jsou mnohem lepší věci na nervy. Nemyslím drogy a nic podobného. Nějaká záliba v tvorbě, příroda. Nebo pro tebe řeba podívaná na holky? Nějaké kamarádství, bez cigaret a podobného.
Jedno snad také pomáhá, ale to nebudu psát. Tři písmenka to jsou a velice známá.
Cigarety ničí nervy a pokud příjdeš o nervy, tak to znamená nemoc, protože tělo je vytvoří jen jednou a už pak ne.

marci1

Jestli chceš žít a život si užít, raději nekuř. Nedávno jsem chodila navštěvovat svou známou na plicní oddělení ( rakovina plic ). Byla připoutaná na lůžko, nepoznávala už potom nikoho, plenkové kalhotky, vyzáblá na kost, rozpíchané břicho a nemohla dýchat. Prosím nekuř. 🙂

Nevíteto?

Radši si běž zaběhat, nebo zaplavat, to je lepší, zdravější a levnější 🙂