Pomáhá slaný bazén léčit kožní nemoci?

Na výběr je chlorovaná voda a slana voda. Slana voda je ve velmi male koncentraci. Může tato malá koncentrace léčit lupénku, plísně či jiné kožní problemy ? Nebo je to jen modní záležitost a sul v takové koncentraci nemá na kůži žádny vliv. Máte nekdo osobní zkusenosti ?

Odpovědi
hanny 2

Myslím si,že by to mohlo mít nějaké pozitivní účinky,ale jen pokud ta sůl bude mořská!

vesuvio

Ano z mrtvého moře je to vyzkoušené na vlastní kůží !!!