Polština. Můžete mi prosím přeložit do češtiny?

''Nie gniewam się. To tylko gra. U mnie jak na razie spoko :) Wszystko ładnie chodzi i nie zacina się. Może masz słabą przepustowość łącza. Wczoraj co chwilę była zawiecha i wywalało mnie z gry, ale jak pisałam, ja się już tym nie przejmuję. Mnie też denerwują niezarejestrowani gracze, ale to też ludzie :D Zdarza się nieraz, że pomagają i dają wygrać. Byłam tam kiedyś. Piękna miejscowość. Ja spadam. Pa pa''

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

nezlobím se. Je to jen hra. Jsem zatím v poho. smajl. Vše je zaběhnuté,nic se nemění. Možná máš slabou ???nevím. Včera jsem se z té hry co chvíli udělala,ale jak jsem psala,už se tím netrápím. Taky mně štvou nezaregistrovaní hráči ale jsou to taky lidi. 4asto se stane že pomohou a dají vyhrát. Kdysi jsem tam byla. Pěkné místo.. tak já mažu pa
Doplňuji:
..smyslově asi- možná máš slabý žaludek

Další odpovědi:

Nečetlas, že existuje řada překladačů na netu -pomůže alespoň strojově, zbytek si lze doplnit podle kontextu, - viz odkaz:
http://translate.google.cz/…
Dtto jsi mohla i usvé předchozí otázky - viz zdroj:

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ polstina-muzete-mi-prosim-prel ozit-do-cestiny

Stříbrný

"Może masz słabą przepustowość łącza" = možná máš slabou propustnost linky. "Wczoraj co chwilę była zawiecha i wywalało mnie z gry,..." = včera byly každou chvíli zámrzy a vyhazovalo mě to z hry,...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2729
Zlatý quentos 1319
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 957
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 535
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 479

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.