help me

Polozka neni podporovana, akce se rusi…

Mam potize s prenosem s pocitace do mobilu pomoci bluetooth kdyz to poslu tak se mi tam objevi polozka neni podporovana akce se rusi a dival jsem se ze jeto na muj mobil mam F305

Odpovědi
joey

Umět se dobře zeptat není zas tak těžké: Napiš v jakém OS to děláš (např. Windows Vista), jaký program používáš na přenos pomocí BT a jaký máš typ a verzi firmware v telefonu (pokud na tom může záležet – já třeba nevím který výrobce má v označení F305). Taky je dobré napsat, zda to dělá i při přenosu přes kabel (pokud si to zkoušel) a jakou přesně chybu aplikace vypíše (ideálně doslovně). Taky je vhodné dotaz umístit do správné kategorie. Obávám se, že Programování a webdesign není právě ta nejlepší.

misskas

nepodporuje schemata,videa 320×240 ani z nich nejde prehrat zvuk,java vetsi nez 500kb a ani bluetooth hry,pri prijmu pres bluetooth jde hudba videa a obrazky a podepsana java.