Kelt

Položili jste někdy otázku, která byla ohodnocena jako Dotaz?

Položil jsem tady mnoho otázek, ale jakmile jsem se dostal přes 4000, bylo několik ohodnoceno jako Dotaz a dostal jsem za ně 5 bodů. Zajímalo by mne, zda někdo z vás měl ohodnocenou otázku a měl málo bodů? Mám totiž pocit, že mi chce někdo pomoci, abych se co nejdříve dostal do kategorie stříbrných. A nemám ani pocit, že bych položil nějaké super otázky. Děkuji

Nejlepší odpověď
led

„Dotaz+“ určuje administrátor, nie užívatelia.
Pokiaľ chcete vedieť, kto mal koľko „Dotaz+“ pozrite sa mu do profilu. (Tí s uzavretými profilmi sa asi za svoje príspevky a body hanbia a nútia ostatných, aby ich príspevky krvopotne vyhľadávali.)
dodatok k 2. vete v diskusii

Další odpovědi
johana 56

Ne.

Možná proto, že mě ani ve snu nenapadlo zeptat se např.na umytí hrnku…

Výběr je samozřejmě na adminovi, přesto nejasný…
Několik prvních otázek k tomuto tématu bylo bleskově odstraněno. Odpovídající vkládali odkazy na své Dotazy+.
Zajímavé bylo, že ačkoliv novinka byla oficiálně oznámena od září, v odkazech se objevovala i 180 dní zpět… (neházejte prosím velké kameny, na nový noťas momentálně nemám)

Kepler

Já tedy mám takto hodnocený dejme tomu každý čtvrtý dotaz, nevím, statistiku se nedělám. Takových je možná víc. Odpovědi.cz to vymyslely aby motivovaly kvalitní a zajímavé dotazy a ne aby někomu pomáhali k bodům. Celkem to chápu, protože úroveň je někdy opravdu tristní. Podle jakého klíče ty dotazy+ vybírají, to taky netuším. Taky si nemyslím, že mám nějaké super otázky, ale dejme tomu – možná jsou o malinko méně blbé, než množství ostatních.
Mimochodem: otázek nemáš přes 4000, ale jenom přes 700.

briketka10

Ano položila:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-stahovat-pisne-z-youtube

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-z-vas-zije-sam-treba-i-se-zviratky

quentos

Myslíš Dotaz+? (Kdyby byla otázka ohodnocena jako dotaz, byla by ohodnocena synonymem…)
… takových jsem měl hned několik, a přitom nepotřebuju pomáhat na žádnou vyšší úroveň (výš už to nejde).

briketka10

Souhlasím s „ivzez“ , protože uzavřený profil zde má spoustu
uživatelů i já, kdybych si ho otevřela, jako jednou už byl. Měla jsem
na něm pouze samé urážlivé zprávy a nevím ani od koho. Jsem ráda,
že ho mám takový, jaký je a moc ráda, že taková funkce tady funguje 😁

ivzez

Led, tohle přece nemáte zapotřebí.

Obrana před „nevycválanými" uživateli přece neznamená
stud za otázky, odpovědi nebo cokoliv jiného.

Jistě víte, jak to tu v případě otevřeného profilu vypadá,
občas lze něco zahlédnout v některých odpovědích nebo
v diskuzích, když někdo zvežřejní něčí sprostou reakci.

[Už jsemu Vás podobnou reakci viděla jednou, chtěla jsem reagovat,
ale pak jsem si to rozmyslela. K reakci mne přimělo až opakování podle
mne nepodloženého podezření.]

led

Je to môj názor, ktorý jemne kritizuje funkciu skrytia profilu a zneužívanie tejto funkcie. Podľa mňa by táto funkcia tu nemala byť, pretože kryje aj neprávosti.

Kepler

Souhlas!