Avatar uživatele
Bičiště

Položil jsem otázku a byla odmítnuta.

Položil jsem otázku týkající se softwaru k PC. Po klik. na odeslat, mi bylo sděleno: Tento e-mail je na našem serveru již registrován.Otázka se do seznamu tedy nedostala,byla odmítnuta.V mi­nulosti jsem narazil na odpovedi typu – už to tady bylo,najdi si to!To znamená,že otázka,byť opětovně zadaná prošla a moje ne. Čím to je? Otázku jsem svědomitě formuloval a byla odmítnuta.Ty odkazy typu „už to tady bylo,co otravuješ, my chytří už jsme na to odpovídali“ a ono to bylo třeba před 3 roky mě slušně řečeno deprimují!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, hanulka11, Sůwa před 4453 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Ak sa téma otázky opakuje po dlhšom čase, napríklad viac než rok, pri danom množstve otázok a odpovedí to naozaj človek môže prehliadnúť. Hlavne keď software sa rýchlo mení, užívatelia tiež.
Zle je keď napríklad otázku konverzie fimov vidím v danom mesiac opakovane 5 i viac krát (pozrite leden-únor). V takomto prípade ide o lenivosť užívateľa, súhlasím s odmietnutím – ale lacné bodíky pri odkopírovaní odpovede, kto by odolal…
PS.
urobím si sebareklamu v pokračovaní otázky k tejto téme:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/polozil-jsem-otazku-a-byla-odmitnuta-2
čo myslíte teraz o oprávnenosti vloženia takejto otázky – je to kopírovanie, alebo nie?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Citace z kodexu hovoří jednoznačně:
Podvádění
Bodovací systém je zamýšlen k odměnění členů komunity za sdílení jejich znalostí, otázek a odpovědí. Zakládání více uživatelských profilů, nebo vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním není povoleno. Vkládání nesmyslných a bezobsažných odpovědí nebo kopírování odpovědí ostatních uživatelů je také považováno za podvádění.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek