Bičiště

Položil jsem otázku a byla odmítnuta.

Položil jsem otázku týkající se softwaru k PC. Po klik. na odeslat, mi bylo sděleno: Tento e-mail je na našem serveru již registrován.Otázka se do seznamu tedy nedostala,byla odmítnuta.V mi­nulosti jsem narazil na odpovedi typu – už to tady bylo,najdi si to!To znamená,že otázka,byť opětovně zadaná prošla a moje ne. Čím to je? Otázku jsem svědomitě formuloval a byla odmítnuta.Ty odkazy typu „už to tady bylo,co otravuješ, my chytří už jsme na to odpovídali“ a ono to bylo třeba před 3 roky mě slušně řečeno deprimují!

Nejlepší odpověď
led

Ak sa téma otázky opakuje po dlhšom čase, napríklad viac než rok, pri danom množstve otázok a odpovedí to naozaj človek môže prehliadnúť. Hlavne keď software sa rýchlo mení, užívatelia tiež.
Zle je keď napríklad otázku konverzie fimov vidím v danom mesiac opakovane 5 i viac krát (pozrite leden-únor). V takomto prípade ide o lenivosť užívateľa, súhlasím s odmietnutím – ale lacné bodíky pri odkopírovaní odpovede, kto by odolal…
PS.
urobím si sebareklamu v pokračovaní otázky k tejto téme:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/polozil-jsem-otazku-a-byla-odmitnuta-2
čo myslíte teraz o oprávnenosti vloženia takejto otázky – je to kopírovanie, alebo nie?

Další odpovědi
anonym

Citace z kodexu hovoří jednoznačně:
Podvádění
Bodovací systém je zamýšlen k odměnění členů komunity za sdílení jejich znalostí, otázek a odpovědí. Zakládání více uživatelských profilů, nebo vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním není povoleno. Vkládání nesmyslných a bezobsažných odpovědí nebo kopírování odpovědí ostatních uživatelů je také považováno za podvádění.