poloviční scart

co si mám představit pod připojením Poloviční Scart 1 (MNT/DTV výstup)? Poraďte laikovi:-))

Odpovědi
Lencis

Plný scart znamená že videosignál může být přenášen s oddělenými barevnými složkami ​(Red​-Green​-Blue​)​-scart konektor je plně osazen.

Zatimco u polovičního scartu jsou barevné složky signálu vedeny společně jedním kabelem jako třeba u cinch konektorů.

U plně osazeného scartu by měl být lepší obraz, tedy pokud zdroj signálu vede barevné složky také odděleně.