EVIL

Polonahá kámoška, poradíte mi, co s ní?

Potreboval bych radu mojí kámošce je 14 let a na fejsko dává polonahé fotky kde je jenom v podprde a kalhotkach a není jich málo lidi jo začínají brát jako kurvu přitom ona není bojím se oni aby ji nekdo neco kvuli tem fotkam neudelal (pedofil atd..) mám kontak na jejího otce myslíte si ze je rozumné mu to říct a aby ji prmnel ktomu aby fotky smazala? nebo aspon omezila? je to mmoc milá holka bylo by ji škoda :) díky

Nejlepší odpověď
Jahoda

Je moc hezké, že tak myslíš na svoji kamarádku.

Promluv si s ní a řekni jí, co všechno ji může potkat. Pokud by si nedala říct, neváhala bych zavolat jejímu otci. Nestyď se. Koneckonců, když ho nebudeš informovat, něco se může stát.

S kamarádkou si sedni a promluv si s ní. Bez ostychu.

Přeji mnoho štěstí!! :)))

Další odpovědi
Terryle

Předpokládám, že přímo jí jsi to říkal, co?
Pokud to nezabralo, zkus si o tom promluvit třeba s jejíma kamarádkama, ať jí něco řeknou, třeba to od holek zabere líp. Když jí to říkáš Ty jako kluk, může si třeba myslet, že žárlíš nebo tak.
Tatínka bych nechala až jako poslední možnost a asi bych mu přímo neříkala, že jeho dcera vystavuje polonahatý fotky na netu. To by mohl být doma průšvih a mohlo by to být ještě horší. Spíš bych mu řekla, ať si s ní zkusí popovídat o bezpečnosti na netu obecně, snad to holce docvakne…
A pošli jí odkaz na tohle video – docela síla… http://www.sez­namsebezpecne­.cz/

Zdroj: http://www.sez­namsebezpecne­.cz/

anonym

Snažím se porozumět tomu,PROČ to dělá.
Na celém světě existuje zásada,že za hloupost se platí.
Zkuste jí vysvětlit,jak to v životě chodívá.
Hlavně to zlikvidujte.Ty fotky.
Doplňuji:
Ten odkaz od Terryle je taková síla,že jsem se nedodíval.Člověk velmi rád vytěsňuje nepříjemnou realitu.Ale ona existuje.
Je skutečně strašidelné,kolik úchylů a kolik druhů úchyláků chodí po ulicích.Buďme si jisti,že KAŽDÝ jich denně potká hafo.
Na zapadlé hájence v hlubokých hvozdech je takové riziko minimální,ale v městech?

ReHu

Souhlasím s ostatními, zkus promluvit s ní, vysvětli ují rizika ( najdi třeba na netu nějaké články či odkazy), můžeš to možná říct i některé její kamarádce, pokud dá na její rady. Když vše selže, tak asi i rodiče. Ale opatrně, někteří bývají prudcí a nemívají pochopení pro dnešní mladou generaci.

venkovan

Děvče zlaté teď machruje (možná hra s kamarádkami aby byla zajímavá), ale zapomíná, že „šikovní machři“ si ji pres PC najdou. Minimálně bude několik týdnů číst oplzlé e-maily, a to je to nejmenší co jí může čekat. A taky nemusí.
Ve své podstatě nemusí se přímo stát jí nic, ale její fotky (nezletilé dívky) mohou vyprovokovat úchyla k útoku na jiné dítě – třeba na její nejlepší kamarádku.
Otec: co nadělá – vynadá jí, zakáže PC a ona bude pokračovat jinak a dál protože se domnívá, že je to super zábava.
Je to skutečně jen na ní aby si uvědomila, že si dost zahrává. ne s nějakámi řečmi, ale se svým zdravím možná i životem, případně nepřímo i jiných dětí. Nikdy neví koho vyprovokuje. A kdo ví, jak to u některých mužů (těch nemocných) funguje, tak si dá pozor aby neprovokoval jejich sexuální choutky.
Takže co píší ostatní – podstrojit jí nějaké informace, pokud chodíte spolu do stejné školy, zkus zajistit pro školu i besedu s policisty kteří se zabývají sexuálním násilím, lékaři apod. Na takové besedy Policie ČR chodí, stejně tak lékaři, lektorky z různých azylových domů apod. A ze zvědavosti tam chodí i žáci či studenti.

Klariska1241

Nejsi jediná, komu to vadí. Já koukám furt po fcb a věčně tam jsou holky (i starší) v podprdě a kalhotkách a s našpulenou držkou…Nepocho­pitelné…