Polofunkční wifi domácí síť. Jak ji natrvalo opravit?

Kvůli pokrytí bytu wifi signálem, jsem po dlouhém trápení nastavil nový wifi router D link. vše co mám doma připojené k wifi funguje na 100%, jen jeden NB nejde připojit stabilně. pokud router vytáhnu ze zásuvky, tak se NB připojí, po chvíli se odpojí a do sítě nejde připojit a takhle se odpojuje a připojuje a pořád dokola. co s tím? kladivo beru jako poslední šanci, jak to navždy opravit 😁

Nejlepší odpověď
gecco

Napadají mne dvě možnosti – ta pravděpodobnější je, že notes má ´slabší´ wifi kartu a ostatní připojená zařízení jej ´přehluší´, takže se na router ´nedobouchá´…
😉
Zkus

  • buďto ostatní zařízení povypínat a necat připojený jen ten notes
  • nebo vytvořit drouhou WLAN na jiném kanále a tu povolit jen pro ten notes

___
Druhá možnost je, že se wifi notesu přehřívá a po chvíli provozu se vypne – vyčištěním notesu chybu neuděláš…
😉