Avatar uživatele
mafyba

Politika mě moc nezajímá,ale myslím,že je zkorumpovaná a špinavá.Myslíte si to taky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kohut57 před 4407 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kohut57

Nabývám stále většího přesvědčení, že je na těchto základech přímo stavěná. A nejenom u nás. Dříve jsem měl naivní představu , že si volíme reprezentanty. Ano , ale pak to odráží nás, jací jsme. I volby jsou těžká manipulace a vykalkulovaná demokracie šidítko pro důvěřivé. Nevím co s tím, protože to tak bylo a je. Jsem skeptický v tom, že by to mohlo být jinak. Lidí jsou většinově charakterově závadní a tak je to formou voleb asi neřešitelné téma. Asi pro nic za nic nebyly diktatury úspěšnější a i budou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Neni. Politika je správa věcí veřejných. Zkorumpovaní a špinaví jsou jen lidé kteří ji dělají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano. Tohle téma není ani zapotřebí nějak rozvádět. Stačí „ekonomické“ veřejné zakázky vybrané vládou a jednotlivými ministerstvy (a platíme to všichni) a to, jak se nám žije lépe a lépe. Ono té špíny vyplavalo dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Zkorumpovaní jsou jen někteří politici, ať na obcích, městech, krajích..státě…
Tak jako na celém světě, tak jako před stovkami (tisícemi) let.

Už před naším letopočtem v zemi Perské se kradlo, loupilo, vřaždilo podvádělo, uplácelo, a stále a stále.
V budoucnu to nepřestane, vždy se najde někdo, kdo někoho uplatí, ukradne, podvede..
Na malé lidi nikdo nevidí, na velké je vidět více.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek