Honzouš00

Policie ČR mi zablokovala počítač s windows xp. Nefunguje ani nouzový režim ,ani bootovací CDéčka. Poraďte prosím

Ahoj mám problém s policie ČR na windowsech xp. Je to asi nová verze viru protože se již nedostanu do nouzového režimu, přes který je psaných hodně návodů. Bootovací CDéčka jsem také zkoušel ale ta nic nenašla. (Kaspersky, AVG,…) Poraďte prosím
Doplňuji:
S virem policie ČR, který už se mi do PC dostal podruhé. Poprvé jsem ho snadno vypudil policie.bat ale teď se nedostanu do nouzového režimu.

Odpovědi
www

Pravděpodobně se bude jednat o další variantu viru, zkus využít starších odpovědí na stejnou otázku:

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=Policej­n%C3%AD%20vir

Quimby

Ahoj, zkus dát nouzový režim s příkazovou řádkou, poté najet do složky users, tam složku sw tvým účtem, tam by měl být nějaký naznámý soubor, tak ho smaž, to samé pak ve složce po spuštění to odstranit z registrů.
Zdroj: http://www.vi­ry.cz/policie-cr-zdrazuje/ příspěvek od Ladislav.H.
Bohužel to nemůžu replikovat, tak můžu jen odkázat na rady těch, kteří se s tím setkali.
Pokud neumíš s příkazovou řádkou, tak si na internetu najdi návod jak se orientovat a nejlépe to měj někdě u sebe, třeba si to vytiskni nebo něco.

mosoj

Dostaneš se ale do režimu příkazové řádky. Takže někoho kdo umí zadávat příkazy. Je to "policejní vir ".Měl jsem stejný.

ivzez

Já v případě problému nabootuju starým instalačním CD
(ještě pro Windows ME), kam jsem si pro snazší práci doplnila Volkova,
do DOSu, odkud smažu problematické sobory či programy.

Stejnou službu udělá „živé“ linuxové CD – po spuštění Linuxu smazat (pokud to některá distribuce nedovolí, přejmenovat) problematické soubory či programy
a po restartu do Windows „dočistit“ …