Siara

Policie a tetování

Myslíte si že u státní policie bude mít tetování hodně velkej vliv na přijetí a další kariéru? Tím myslím levá ruka potetovaná od poloviny bicepsu k zápěstí (ne komplet ze všech stran) a na pravý ruce něco na předloktí. Díky za info
Doplňuji:
A co třeba ty specializovaný oddělení jako protidrogový nebo zásahový jednotky?

Nejlepší odpověď
marci1

Ano, tetování dle přijímacích podmínek PČR nesmí být na viditelném místě ( předloktí, krku, obličeji ap. ). Viz : http://zpravy­.idnes.cz/nabor-novych-policistu-v-karlovarskem-kraji-f3p-/domaci.aspx?c=A130814­_151005_vary-zpravy_slv

Další odpovědi
Awe

Známý podával přihlášku do prahy a tam měl velký problém.Ale záleží jak na koho narazíš.U většiny stačí aby tetování nešlo vidět,u starších ročníků nadřízených budeš mít velký problém

Hamon

Poučení pro ostatní: vnímejte, když vám dospělí říkají, ať si důkladně rozmyslíte, co se svým tělem uděláte.

HonzikPernik

Zkus to ve vězení, tam by tě mohli vzít. :)

Reezo

nesmí být vidět na místech, kde vás nezakrývá stejnokroj policie. Také záleží co máte vytetováno. Poté jsou důležité psycho testy a všeobecné testy na paměť atd…

Hamon

Pokud dáš na radu HonzikPernik, pak si dej pozor, z jaké strany mříží stojíš :D