talka

Polévky nemusím ani v mrazech. Jak jste na tom vy?

To zjentek: dík za recept na koktejl.

Nejlepší odpověď
Zbynas

Polévka je grunt, jídlo špunt.

Doplňuji:
oprava viz barbakan

Další odpovědi
anonym

Polévku musím za každého počasí, za každého režimu!

zbynas, poupravím: polévka je grunt, kdo ji nejí, ten je špunt!

Dane

Polévky mám ráda, ale v těchto vedrech upřednostňuju studenou kuchyni např. ovocné a zeleninové saláty.

gecco

Polévka??
Kdykoli, kdekoli a na jakýkoli způsob…
😉
Zejména některé polévky jím i spící…
😉
Ale jo – polévky vařím, doporučuju, servíruju, jím,,,

zjentek

jsem na tom tak, že tekutá strava mnohdy méně zatěžuje ;)

anonym

Polévka je grunt.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/plati-i-u-vas-doma-ze-polevka-je-grunt

mosoj

Pokud vynechám povinná dětská léta, tak polévku jsem jedl asi 2× v životě.
Když si ji totiž dám, tak už nemám hlad na to druhé jídlo a to tedy ne.

anonym

Polévky ano, ale jen nějaké.Preferuji gulášovou, držkovou, knedlíčkovou, hovězí vývar, slepičí vývar s nudlemi, česnečku, hrachovou s opečeným chlebem, bramboračku s houbami, krupicovou apod.
Nemám rád (a když to není nutné nejím) květákovou, zelňačku, rajskou.

ReHu

Koukám, že jsme v menšině.
Nejsem polívková.
Téměř mi nechybí. A mívám na ni chuť výjimečně.

da ny

Opisuji:
„Polévku musím za každého počasí, za každého režimu!“
Nejím od ZDŠ mlékovou a bohužel nyní nesmím čočkovou a zelňačku.
Polévky mám moc ráda :D