Avatar uživatele
anonym

Pokuta DP-exekuce

Nedávno jsem psal, že jsem dostal exekuci na pokutu od DP 1012 Kč, jelikož pokuta byla zaplacena,obrátil jsem se na DP, kde se mi vysmáli, at si je dám klidně k soudu, že oni nepochybyli. Ale do smíchu mu asi moc nebylo, jelikož přeposlal můj e-mail právníkovi,který pro ně dluh vymáhal, a tak exekutora informovali, že tuto věc dávám k soudu, jelikož mi advokát podal návrh na okamžité zrušení exekuce § ten a ten, abych to mohl odeslat k soudu obrátil jsem na se exekutora o soudní čj. a jména soudce, který tuto exekutoci řešil, ale poslal mi za dva dni e-mail exekuční příkaz s jistinou 12 Kč ne 1.012 Kč, takže jak to, že si to dovolil exekutor přepsat sám od sebe, vyžádal jsem si originál od mzdové účetní a celé to předávám soudu,a stížnosti na min.spravedlnosti a na veřejného ochránce práv, jelikož jako cizinec si toto nenechám líbit, změnil pouze částku na 12 kč, ale chce zaplatit původních 25.000 Kč. takže ted si někdo vzpomene,že mu dlužím 1 kč, a vydělá 20.000 Kč, a lidská práva ? jsou v pr…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4830 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
nanule

Pokud jste tehdy zaplatil pouze 1000,– tak byla o to exekuce castecne zastavena. Ale dal bezi pro tech 12,– plus naklady exekuce – ty jsou v tomhle pripade 7735,– a pripadne jeste naklady advokata dopravniho podniku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek