Pokus o výdělek na pojistné události?

Komplex hobbymarketu v Břeclavi má být zasazen do záplavové oblasti. Navíc není vyřešen odvod dešťové vody atd.

Odpovědi
kropitko

To asi ne,,spíš ukázka lidské blbosti.

venkovan

Správní úřad by takovou stavbu v záplavové oblasti neměl povolit. Veřejnost za určitých legislativních podmínek stavbu může připomínkovat, nebo rovnou se ptát starosty, poslanců (zastupitelů), protože taková stavba je může ohrozit přímo či nepřímo, protože stavba může odhrozit odtokové poměry jak v místě stavby, tak nad i pod ní. Kdyby, tak se zkuste zeptat na www.eps.cz, v Brně je několik organizací které mají možnost se takového jednání i účastnit apod.
Je to na vás v Břeclavi co tím uděláte.

Zdroj: život