petr77

Pokud zruším účet u banky, jak dlouho si banka uchovává informace o majiteli účtu?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Banka si základní informace nechá na pořád, ale je jen tvé rozhodnutí, zda ji dovolíš je využít pro reklamní účely a zda ji ponecháš i své tel.číslo nebo email.

Pokud nechceš, aby to pro reklamní účely uchovala, musíš ji to napsat – zakázat.

Další odpovědi
gecco

Dlouho…
Nemá důvod se jich zbavit (o nějakou úložnou kapacitu nejde) a současně jde o data značné ceny – a žádný zákon vymazání takovýchto dat neřeší.
😉