ReHu

Pokud, ženy děláte, domácí práce, jak si je zpříjemňujete? Já třeba poblíbenou hudbou. Dost nahlas.

Doplňuji:
oprava – oblíbenou 🙂.
Dnes to byl Bryan Adams.

Nejlepší odpověď
kropitko

Já si hejkám sama a taky dost nahlas…

Další odpovědi
rybíz

Má žena při velkém úklidu, mytí oken apod. také oblíbenou hudbou, a teda DOST nahlas!

Miroslavst

já poslouchám hudbu jako kulisu furt. Na zahradě, v autě, v práci, doma. Prostě všude.
Ještě budu muset domyslet něco na pincka :D

panenka

Zpříjemňuji si to svou oblíbenou hudou a puštěnou pěkně nahlas nebo si pustím Rádio.

ten který je

Při domácích pracech mám hudební přehrávač se sluchátky a hudbu poslouchám hlasitě.Musím být ale sám aby mi do toho nepovídala.

lerak14

já dělám domácí práce jen když jsem sám doma jinak ne a jsem u toho potichoučku abych slyšel zda se zlatěnka už nevrací

ReHu

>lerak14 – já také uklízím nejraději, když jsem sama. Pokud ne, tak s prací raději počkám. Ale potichu- to nee.

ReHu

Jsem ráda, že nejsem sama. Bylo na na „plný kule“ a na celej barák. Myslím, že i na ulici by mohla být diskotéka 🙂.