Avatar uživatele
Drap

Pokud zde někdo vkládá soustavně doklad o nákupu zboží od konkrétního obchodníka,po­važujete to za reklamu. ?

Já osobně ano. Nechápu, proč nám má zde někdo vnucovat u koho nakoupíme levně!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, gecco před 3078 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Však jste to chtěli, tak proč hned reklama…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Ak zakryjete meno firmy, nie je to reklama. Ak sú všetky potrebné údaje na identifikovanie firmy jasné, môže to byť považované za reklamu.

Dodatok:
z mojej odpovedi v odstránenej otázke s „dokladom o nákupu zboží od konkrétního obchodníka“
na otázku jugara
„… kdo mohl tušit,že vadí název firmy.
Když sem vložím odkaz na youtube,tak je to taky reklama?“
moja odpoveď. Ak vložite odkaz na youtube s reklamou konkrétnej firmy, môže to byť považované za reklamu.
PS.
ospravedlňujem sa tým, ktorí bodovali moju odpoveď pred napísaním dodatku. Vtedy ešte pôvodný "doklad o nákupu " bol na stránke.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Záleží na konkrétní situaci.
Co se této týče, někteří uživatelé účtenku vidět chtěli, aby se o ceně přesvědčili.
Mám za to, že v tomto případě to reklama není, neb předpokládám, že onen uživatel z toho nic nemá.
Pravdou ovšem je, že zakrytím názvu firmy by se zamezilo následným neshodám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hans51

Ano, reklamou by to za jistých okolností opravdu mohlo být.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Já to spíše považuju za ´podivnost´ toho dotyčného…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

mě jsou všechny reklamy u pr… nikdy bych si na základě reklamy nic nekoupil. navíc je reklama otravná, jak v televizi, tak v podobě letáků, bilboardů atd. a často i klamavá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek