Fienir

Pokud zakryju zdravé oko, přizpůsobí se to slabší?

Jedním okem vidím tak trochu rozmazaně. Na oční chodím, ale žádné zlepšení, jen platím, přemýšlím, že se na to vykašlu. Ale otázka je jiná, pokud zakryju zdravé oko, tak se to horší přizpůsobí situaci a postupně se zlepší? – chápu to správně?

Odpovědi
Lutagame

Postupně ano , ale jen o trochu , já to mám taky tak , ale to asi každej protože jedno oko vnímá prostor a druhé zase více barvy , záleží na tom jen jestli to je pravý nebo levý , ale jestli je to výrazný problém tak by ti na očním něco řekli ne ?