Pokud vypisujete nějakou anketu,test či dotazník,jste pravdomluvní?

Nejlepší odpověď
tom004

Jinak by byl nesmysl,a ztracený čas,ho vyplňovat.

Další odpovědi
Andělé

Ano,nemám důvod ani potřebu lhát a jak psal Tom,byla by to jen ztráta času…

dědapetr

Ano jen pravdu.

ten který je

Ano.Lež má krátké nohy.

Deli

Vyplňuju často takové ty placené dotazníky, takže pravdu – nevidím důvod lhát.

anonym

Vzhledem ke zdejší otevřenost a částečné anonymitě, ani není důvod se ostýchat.
A u ostatních anket mají pravdu ostatní, že pak by to ztratilo objektivitu, a tím i vlastní smysl.
Možná že plno dotazovaných se může cítit dotčena a pomyslí si: „No dovol, co si to o nás vůbec myslíš, když se takhle ptáš?“
Nás, co vdětství učili, že lhát je hřích, to skoro uráží.

Drap

Určitě, neni důvod lhát