terry

Pokud vás něco, „dostane“, říkáte:

Nejlepší odpověď
anonym

Něco úúúpůlně jiného

Mám v tom velmi květnatý slovník.Poslední dobou říkám:to by mě chyt kykyrys" ale stále nevím i po předloženém dotazu,co to je. Pocházím z Tábora a tam jsme říkali jdi do Paďous,je to Paďousích atd.Paďousy je staré Sezimovo Ústí 1. tam kde stojí Benešova vila. :D

Další odpovědi
anonym

Něco úúúpůlně jiného

Většinou říkám: „A sakra, to se mi zas něco povedlo“.
To je ale ten lepší případ.
Nejhorší je, když zírám a nestačím se divit. Když mně dojdou slova, tak je kolem už dávno mrtvo.
Naštěstí je to tak zřídkavý jev, že to na mně nezanechalo viditelné stopy.

anonym

Je to někde jinde, kde?

v hajzlu

akvidzerp

Je to v p.....li

většinou:to je v prd..i ,ale bez tich teček
a nebo je to v p… -to je ještě sprostější tak radši jen to p:)

aramah

Něco úúúpůlně jiného

Řeknu, no to se mi snad zdá :)
Umím i jiná slova ale pro dnešní (MůJ) den se to nehodí. :)

Damiana

Je to někde jinde, kde?

Tak to je v háji.
Ale snažím se o to, abych se moc často mezi břízky virtuálně nedostávala…

Petra09

Je to někde jinde, kde?

U me je to nejcasteji v zenskem prirozeni:-),ale kdyz sem nastvana min tak nekdy i v ty zadnici:p

Jikra

Je to v p.....li

leporela22

Je to v p.....li

filva

To je v čudu

IK

Je to v p.....li

Říkám „do prdele!“ a hned si začnu nadávat že mě to dostalo a hned mám zlost že se zlobím, takže pracuji na prevenci co to dá, ale zatím pořád nic moc. Občas řeknu „Ježíši!“ nebo „Pane Bože!“ a dcera opáčí: „Ano?“ a tak zase skončím u té do p.....
Je to jedna z věcí za kterou se stydím.

Zungu

Je to někde jinde, kde?

je to v háji