Pokud vám zůstanou nějaké peníze…

… ukládáte si je do banky nebo si je cpete doma do strožoku?!

Nejlepší odpověď
beer

Jo kamaráde, přestě takovou starost bych chtěl mít, ale bohužel, nic podobnýho mně nehrozí.. )))

Další odpovědi
led

„Zbohatlík“,
to vám ešte po zaplatení všetkych platieb a základných potrieb zostanú aj nejaké peniaze?

Jikra

Banku jsem zrušil a důchod rvu do strožoku,
ale bohužel furt spím na tvrdym.

dědapetr

V tomto státě někomu normálnímu zůstávají peníze?Tak to je šťastlivec.Já mezi ně nepatřím.

anonym

Do banky … a stojim fronty na pokladnu. 🙂 -iv-

franku

Peníze mi nezůstávají,takže mám účet v bance a všechno řeším on-line.Chtěl bych Tvoje starosti.

roxy52

Mě každý měsíc zbudou akorát tak oči pro pláč.