zjentek

Dá se nějak udělat, aby ta fotografie už nešla vrátit do původního stavu…?

..pokud v nějakým fotošopu na libovolný fotce invertuju barvy…

Odpovědi
gecco

Ne…
Když v nějaký fotošopu barvy opět změníš, budou opět změněny…
😉
___
Leda tu fotku vytisknout – tu konkrétní už vrátit do původního stavu nepůjde.

WaveCZ

Jde pokud to uložíte a spustíte to v tom programu znova. Bude to brát jako novou fotku, ale všude jdou invertovat barvy zase na původní stav, pokud si pamatujete jak to bylo.

mosoj

Než fotku uložíš, můžeš se vrátit nazpět do jakéhokoliv kroku. Jakmile fotku uložíš již ne.

Vždy se doporučuje upravovat kopii a originál fotky nechat pěkně v archivu.

zjentek

odpovědi.cz: vy máte také stylistu for free, že mi tady upravujete otázku? Mohl bych sem poslat dopis a poprosit o korekturu? Předem děkuji ;q

Dochy

koukni na „upravil/a“ 😉
Když se ale podíváš )na původní zaměření webu (snaha schraňováním dotazů a odpovědí spáchat encyklopedii dávají ty úpravy smysl… Pokud tě zajímá smysl dotazu, tak to trochu hapruje. Ale tvůj původní dotaz haproval taky. Nadpis se téměř vždy dá napsat tak, aby obsahoval kompletní i když zjednodušený dotaz.