petr77

Pokud v lásce není rovnocenné partnerství, např. jeden je dominantnější je to ještě láska?

Nejlepší odpověď
Mapel

Ano, někdo je schopný existence pouze v podřízeném postavení. Pokud to tak je, jedná může se jednat o lásku.

Pokud je to vynucená podřízenost, tak to láska není.

Další odpovědi
anonym

Doplním Mapela: ještě je v takovém postavení důležité, zda u podřízeného z partnerů se nejedná spíše o lásku k penězům a majetku.

Ad ReHu: klídek. Petr zatím neřeší, on si jenom testuje možnosti.

ReHu

Jak hodně dominantnější?
A pokud vám to vyhovuje a jste spokojení, pak ano.

Damiana

V každém vztahu je jeden dominatnější. I když si muži myslí, že jsou hlavou rodiny, je to obvykle, žena (krk), která tou hlavou otáčí. A co se týká opačného modelu, to co ty můžeš nazývat dominancí, je pro některou ženu pocit, že má chlapa, který se o ní postará a ona se mu ochotně „podřizuje“ tím, že mu poskytne šťastný domov. A jsme zase na začátku…

anonym

Petře, chtěla bych se zeptat na jednu věc – střílíš tady otázkami a očekáváš názory. Dost lidí Ti odpovědělo zcela vážně a ve snaze Ti pomoct.
Ty se podle mého názoru jenom bavíš. Nevadí mi to, ale víš, proč máš možnost udělit palec? Bývá slušnost za odpovědi poděkovat.

Damiana

Mě nejde ani tak o palce, ale možná by stačilo reagovat (či snad poděkovat za to, že uživatelé se vůbec vyjádřili) v doplnění či diskuzi. Bylo by to přinejmenším korektní.