autacek

Pokud televizor podporuje technologii WiDi, lze tuto nějak zprovoznit i po LAN ?

TV mám s PC propojenou po LAN, potřeboval bych ji ale připojit i jako externí monitor – podporuje technologii WiDi. A tady mám problém, že nevím jak na to. Přece nebudu do PC přidávat bezdrátovou síťovou kartu, a nutit ty zařízení komunikovat bezdrátově, jen proto, aby se mi na PC telka hlásila jako další monitor, když již po metalické LAN síti navzájem dávno spojení jsou ?!? No a tahat další drát mezi PC a TV nepřipadá v úvahu.

Najde se někdo kdo by věděl jak na to ?

Odpovědi
anonym

Buď po kabelu – VGA, HDMI a nebo bezdrátově WiDi jinak to nejde.