pokud světlo má rychlost 300 tisíc kilometrů za sekundu tak je to za hodinu 108 000 000 k­ilometrů?

to je teda masaker rychlost, kolik je teda kilometrů daleko slunce? kolik hodin či dní by se tam letělo kdyby se letělo rychlostí 108000000km/h?
Doplňuji:
beer4real: jakpak jsi to uhodnul? :D jasně že jo, chyběl jsem ti tady? :D

Nejlepší odpověď
mosoj

Mám vnučku , letos půjde do 1. třídy, a ta ví, že světlo ze Slunce letí na Zemi něco málo přes 8 minut.

Další odpovědi
Beer4Real

Nejsi ty náhodou Tarzan Veliký? :D
Doplňuji:
úplně nejvíc no, byla tu nuda bez tebe ;)

Kelt

Vidím, že ti dělá problém násobení a dělení , převádění hodin na minuty a sekundy. A kdyby ses podíval do nfějaké knížky, tak to tam najdeš. Ale asi máš pocit, že jsi objevil Ameriku. To je dobře.