Zlatý

Pokud sledujete televizní pořady o vaření, ovlivňují vás?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano, používám jen jako inspiraci.

Skoro pravidelně sleduji pořad Prostřeno,který za chvilku začne...
Už jsem něco vyzkoušela a bylo to dobré. Ráda se i inspiruji,hl.hltám vychytávky,které se čas od času dozvím. V žádné kuchařce je nikdo nepíše,tak jsem za ně ráda.

Další odpovědi:

Zlatý

Ano, občas některý recept vyzkouším.

sledovala jsem moc ráda Emanuela Ridiho a někdy se podívám na Babicu, něco si opíšu z netu a občas vyzkouším..

Zlatý

Mám rád jednoduchost, často si to tedy upravím podle sebe.
Přiznám se, že mne zatím ale nic nijak mimořádně nepřekvapilo :-(.

Zlatý

Jiná odpověd.

Sleduji je spíše jen náhodně. Většina těchto pořadů, neni ani tak o vaření ale o lidech a jejich vzájemných vztazích.A to mně taky více zajímá, než televizní vaření.
Jako inspiraci k vaření určitě ne.

Zlatý

Jiná odpověd.

Annas,to máte tak! Je mnoho pořadů,kde vaří špičky v oboru kuchař,mám rád ty dva kluky v akci,vaří dobře a někdy mám chuť si uvařit dle jejich receptů,ale přiznám se,že raději vařím(e) to,co se osvědčilo v praxi,tedy u nás doma!!

Zlatý

Jiná odpověd.

Nesleduji žádné pravidelně, ale občas se podívám na Nigellu Lawson nebo Davea Liebermana.
Z našich se mi dost líbila cooking show E. Ridiho, ale asi pro to, že to bylo "nad" české poměry a dost se mu vedlo, tento pořad zrušili.
Burani typu Babica nebo sprosťák "TyVole"Pohlreich mi nic neříkají.
Jó, ještě se mi dost líbilo vaření, které moderoval takový velký černoch, ale teď si ne a ne vzpomenout na jeho jméno...

Zlatý

Jiná odpověd.

Jsem už docela alergický na tyhle pořady.
Spec. na Z. Pohlreicha,mám z něj husí kůži.
Recepty,kořeněné jeho chlápáckou mluvou.....radši chleba s tlačenkou.

Pokročilý

Jiná odpověd.

Jednou mi bylo navařeno podle Prostřeno. Dva dny jsem měl zkaženou chuť a pil jen vodu.

Bronzový

Hlavně Babicovy dobroty a Hoby naší doby.

Zlatý

Damiana-na toho velkého černého borce si vzpomínám,konkrétně na jeden díl,kde na ulici ochutnával palačinky a jak to jeho jazyčisko lítalo až kolem uší,bylo vidět,že mu chutná a potom podobný recept dělal pro diváky.
Mám dojem,že v tom pořadu účinkoval i Jamie Oliver,nějaké dvě postarší dámy,a pak ještě jedna žena a každý z nich měl snad svou sérii dílů.

Pokročilý

Už jsem vyzkoušela, ale musela pomoct mamka... zrovna včera :-))

Zlatý

Diskuze k otázce

Zlatý

Damiana

Ad IceT: Už jsem si vzpomněla - jmenoval se Ainsley Harriott a byl naprosto skvělý. Tady je:
http://www.google.cz/…
A na to ostatní, o čem píšeš si také vzpomínám - Delia Smith, Jamie Oliver a Two Fat Ladies - každý úplně jiný, ale bylo to moc pěkně natočeno :-)

Zlatý

annas

Ad fcoop. Zcela s Vámi souhlasím. Kdysi jsem občas sledovala Prima vařečku, Kluky v akci. Pohlreicha jsem pro zajímavost také zhlédla. Nedávno jsem se dívala na Primu na pořad Prostřeno a byla znechucena. Tam se navíc za účast platí.

Odpoledne za mnou přišla známá, abych jí našla a vytiskla recept od Babici, takže mě inspirovala k této otázce.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.