Avatar uživatele
annas

Pokud sledujete televizní pořady o vaření, ovlivňují vás?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? vagra, anonym, aramah, iceT, Andělé, johana 56, Drap, fcoop, Illines, anonym, zjentek před 4396 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Ano, používám jen jako inspiraci.

Skoro pravidelně sleduji pořad Prostřeno,který za chvilku začne…
Už jsem něco vyzkoušela a bylo to dobré. Ráda se i inspiruji,hl­.hltám vychytávky,které se čas od času dozvím. V žádné kuchařce je nikdo nepíše,tak jsem za ně ráda.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Ano, občas některý recept vyzkouším.

sledovala jsem moc ráda Emanuela Ridiho a někdy se podívám na Babicu, něco si opíšu z netu a občas vyzkouším..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Ano, používám jen jako inspiraci.

Mám rád jednoduchost, často si to tedy upravím podle sebe.
Přiznám se, že mne zatím ale nic nijak mimořádně nepřekvapilo ☹.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jiná odpověd.

Sleduji je spíše jen náhodně. Většina těchto pořadů, neni ani tak o vaření ale o lidech a jejich vzájemných vztazích.A to mně taky více zajímá, než televizní vaření.
Jako inspiraci k vaření určitě ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jiná odpověd.

Annas,to máte tak! Je mnoho pořadů,kde vaří špičky v oboru kuchař,mám rád ty dva kluky v akci,vaří dobře a někdy mám chuť si uvařit dle jejich receptů,ale přiznám se,že raději vařím(e) to,co se osvědčilo v praxi,tedy u nás doma!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jiná odpověd.

Nesleduji žádné pravidelně, ale občas se podívám na Nigellu Lawson nebo Davea Liebermana.
Z našich se mi dost líbila cooking show E. Ridiho, ale asi pro to, že to bylo „nad“ české poměry a dost se mu vedlo, tento pořad zrušili.
Burani typu Babica nebo sprosťák "TyVole"Pohlreich mi nic neříkají.
Jó, ještě se mi dost líbilo vaření, které moderoval takový velký černoch, ale teď si ne a ne vzpomenout na jeho jméno…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Jiná odpověd.

Jsem už docela alergický na tyhle pořady.
Spec. na Z. Pohlreicha,mám z něj husí kůži.
Recepty,kořeněné jeho chlápáckou mluvou.....radši chleba s tlačenkou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Skeptik

Jiná odpověd.

Jednou mi bylo navařeno podle Prostřeno. Dva dny jsem měl zkaženou chuť a pil jen vodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Ano, občas některý recept vyzkouším.

Hlavně Babicovy dobroty a Hoby naší doby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ano, používám jen jako inspiraci.

Damiana-na toho velkého černého borce si vzpomínám,konkrétně na jeden díl,kde na ulici ochutnával palačinky a jak to jeho jazyčisko lítalo až kolem uší,bylo vidět,že mu chutná a potom podobný recept dělal pro diváky.
Mám dojem,že v tom pořadu účinkoval i Jamie Oliver,nějaké dvě postarší dámy,a pak ještě jedna žena a každý z nich měl snad svou sérii dílů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenka.seda

Ano, občas některý recept vyzkouším.

Už jsem vyzkoušela, ale musela pomoct mamka… zrovna včera 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Ano, používám jen jako inspiraci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

Ad IceT: Už jsem si vzpomněla – jmenoval se Ainsley Harriott a byl naprosto skvělý. Tady je:
http://www.go­ogle.cz/search?q=A­insley+Harriot&i­e=UTF-8&oe=UTF-8&hl=cs&clien­t=safari&redir_es­c=&ei=YkBVT8rRJIm­b1AXgkOmVCQ#scli­ent=tablet-gws&hl=cs&cli­ent=safari&tbo=d&tbm­=vid&source=hp&q=a­insley-harriott.com&pbx=1&o­q=Ainsley+Harri­ott&aq=1s&aqi=g1g-s1g1&aql=&gs_sm=1&g­s_upl=32014l320­14l1l34853l1l1l0l0l0l0l1­56l156l0.1l1l0&bav=o­n.2,or.r_gc.r_pw­.,cf.osb&fp=760458c­4b0be8662&biw=1024&bih=6­44
A na to ostatní, o čem píšeš si také vzpomínám – Delia Smith, Jamie Oliver a Two Fat Ladies – každý úplně jiný, ale bylo to moc pěkně natočeno 🙂

před 4396 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad fcoop. Zcela s Vámi souhlasím. Kdysi jsem občas sledovala Prima vařečku, Kluky v akci. Pohlreicha jsem pro zajímavost také zhlédla. Nedávno jsem se dívala na Primu na pořad Prostřeno a byla znechucena. Tam se navíc za účast platí.

Odpoledne za mnou přišla známá, abych jí našla a vytiskla recept od Babici, takže mě inspirovala k této otázce.

před 4396 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek