POKUD SI NAJDU NOVOU PRACI

pracovala jsem v rizikovem pracovisti pro montaz operek ,kde mi byl zjisten syn.karpalniho tunelu lehkeho razu ,takze mne doktorka nedovolila nadale vykonavat praci tohoto druhu jina prace se take jedna o vyrobu v automobilovem prumyslu a skutecne mi o tu praci jde a nechci, aby se to udavalo v me dokumentaci pro vstupni prohlidku, chci pracovat co mohu proto udelat nemuzu byt na UP nejsem ten typ dekuji za odpoved

Odpovědi
van.ecke.

Udělejte vstupní prohlídku u jiného lékaře, každý vám napíše že jste sch. danou práci vykonávat. Nemusí psát zdravá/ý, ale pouze schopen.