Acer

Pokud si na facebooku dám ověření přes mobil, abych si mohl nastavit jméno facebook stránky nestojí mě to nic?

Prostě je tam abych dal své číslo a když ho dám tak mi má přijíd nějaký kód který tam vložím a nic posílat sám nemusím.
Doplňuji:
Dřív jsem měl profil takhle standa.franc1 a potom co jsem to udělal ho mám takhle http://www.fa­cebook.com/hry­arady

Odpovědi
muhamed

Precti si pravidla, ale myslim, ze to nic stat nebude
Doplňuji:
no a…?

Reuef

hlavne si uvedom ze tam davas celkem zbytecne svoje telefoni cislo…a kam si ho oni ulozi a komu ho preprodaj uz nezjistis