Avatar uživatele
anonym

Pokud si dopřejete tabulku čokolády, prvně ji polámete a rozbalíte, nebo obráceně?!

Doplňuji:
Tato otázka mne napadla při vzpomínce na jednu příhodu. Kdysi dávno v jedné restauraci bylo zvykem dávat servírkám za ochotu tabulku čokolády. Ale ty je samozřejmě vracely do vitríny a později prodaly a zisk jim šel do kapsy. Až jednou jsem si všiml, že jeden z hostů tabulku přes obal rozlámal a nabídl ji servírce, která ovšem nemohla už takovou čokoládu prodat. A výsledkem bylo, že si servírky už žádnou čokoládu nepřály.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, Drap, suaeda, kavac před 3705 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Prvně rozbalím a rovnou už ukusuju.Na co lámat po kouskách.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Nikdy si nedopřeji tabulku čokolády najednou. Mám ji doma v lednici a když už na mě přijde 1× za týden či za 14 dní „mlsná“, ulomím si „štafličku“, čili jeden proužek a ten si pak vychutnávám. Čili lámu až při chuti. Jeden čas jsem si kupovala čokoládu s min. obsahem kakaa 70%, čili tu tzv. „zdravou“, ale ta mi nechutnala. V lednici mám mléčnou, ale jím jí jen občas, i z důvudu toho, aby se mi rychleji nezvyšovala váha díky mlsání

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Rozbalím ulomím hodím do kávičky a piju.
Jindy rozbalím a nenechám toho dokud ji nezbaštím. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Podle nálady.
Doplňuji:
(hlavně je sežeru, nejlépe sám 😉

Upravil/a: Dochy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Čokoládu nejprve rozbalím. Beru si tak jeden dva čtverečky. Sníst celou najednou mi přijde jako mrhání. Chuť se zahltí a jí se to pak jako chleba. Pak ji zase zabalím. Ulomení čokolády patří k „rituálu“ – aby měly sliny čas se řádně seběhnout. Nejdřív polámat a pak rozbalovat? Jak jste na to přišel? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Vždy prvně rozbalím a potom ulamuji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevím co to je, SÁM si rozbalit tabulku čokolády.Když si ji s manželkou rozbalíme, tak jeden dílek manželka, jeden dílek já a tak pokračujeme až do snědení celé tabulky.
Doplňuji:
Špatně jsem se vyjádřil, myslel jsem celý řádek, ne jen jeden dílek z celého řádku.
Čili řádek manželka, řádek já.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Opatrně rozbalím jeden konec a odlomím pár kostiček. S tím, že si nechám zbytek na další den. Bohužel neskončím dokud nejsem na druhém konci. Čokoládu nesmím nenačínat, nakupovat a hlavně nejíst. Trochu snazší je to u kvalitní hořké čokolády, která má nad 70% kakaa, té se moc sníst nedá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kavac

Sním celou. Postupně rozbaluji, rozlamuji a vychutnávám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
blabadop

Nejprve ji rozbalím, pak lámu na čtverečky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tessina11

Nejprve rozbalím a pak lámu na čtverečky. Když mě to ale chytne pořádně, rozbalím a hned ukusuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

ad. „jak jste na to přišel“ – u některých čokolád praktické. Zvlášť u těch, co mají ve zvyku se rozletět „na střepy“. Pak také za trochu vyššch teplot , kdy pak nejsou tak upatlané prsty. Ev. za situace, kdy jsou prsty od šmíru 😉

My čokoládožrouti si musíme umět poradit v různých situacích.

před 3706 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MK44

Hmm, hmm. Těm špinavým rukám rozumím. To taky lámu přes obal, i když už rozbalený. Ale na dobrou čokoládu je nejlepší si umejt pracky. Ať žijou čokoládožrouti. 😉

před 3706 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek