Pokud se ženě menstruační cyklus o týden zkrátil, kvůli velké námaze, jak dlouhý bude další cyklus?

Nejlepší odpověď
Syd

Nejspíš zas o něco delší. Rozhodně neplatí, že když to jednou dostanu dřív, že by se to kvůli tomu ustálilo na tom kratším.

Další odpovědi
Sea

Jak u které ženy. Jsou ženy, které mají pravidelný cyklus a jsou ženy, které dostanou menstruaci o pár dní dříve každý měsíc. A taky se jim kvůli tomu další cyklus neprodlouží. Takže má odpověď je: může, ale nemusí.

tazatelka

Určitě se další cyklus o tento počet dní neprodlouží. Jen možná příchod dalšího cyklu může – ale nemusí být – o něco dřívější. Tak jste to možná asi myslel, ne?