Pokud se vítáte nebo loučíte stisknutím ruky…

… , jaká je intenzita stisku z obou stran ?!

Nejlepší odpověď
anonym

Z mé strany krátký pevný stisk.
Sice jsem se asi ve dvou případech setkala se stiskem, který mi doslova ruku drtil, ale to jsem řešila okamžitě slovně a ruku vykroutila bez dalších diskuzí ze sevření. Také si nepotrpím na takové to vlahé tisknutí ruky a upírání pohledu do očí s mnohoslibným výrazem.
Mám ráda otevřenost a přímost. Ve všem.

Další odpovědi
anonym

Vše už tady aspoň jednou bylo – viz naposledy manon:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakym-stylem-podavate-ruku-vadi-vam-neco-na-podavani-ruky-ci-vitacim-ceremonialu-u-druhych

Conchus

Přiměřená, ale nesnáším takové Zemanovské potřásání nebo bolševické objímání. Podání ruky, nikoliv stisknutí, bylo výrazem jistého vztahu mezi osobami, které se potkaly a nechtěly se bacit pazourkem po palici

odpomass

Definuj „stisk z obou stran“, popiš situaci (průměr/nějaká konkrétní), definuj jednotku, určující stisk ruky. Otázka o ničem…

odpomass

Prostě zbytečná, bodynaháněčská otázka. Že vás to baví…

bolak

Myslím že jsi vedle. Loni sem tu vložil dotazník, u něhož jsem předem upozorňoval že výsledky budou zaslány adminovi, kterej slíbil že přizpůsobí poradnu podle toho jak se my sami dohodneme, čili i podle výsledků dotazníku (zatím se tak sice nestalo ale to je věc jiná) a to by tě mohlo zajímat, dotazníku byly mimo jiné otázky i na to, kdo by byl pro úplné zrušení bodování nominací a žebříčků, a skoro všichni uživatelé zde hlasovali PRO zrušení.

To jenom aby bylo jasno jak to vlastně je. Konkrétně v tomhle případě tu řešíš body akorát ty.

Že tě to baví…

anonym

Odpomass, nepochybuji o tom, že máš zájem o zlepšení kvality stránek. Jenže takovými reakcemi spíš odrovnáš sama sebe. Uber trošku páry.
Podívej se na pravidla. Ta tady dovolují také zábavu. Některé otázky jsou silně „na hraně“ a přesto je tu admin nechává, právě z toho důvodu. Když vidí, že to zdejší komunitu baví, a spadá-li otázka do zábavy nebo do správné kategorie, potom to není o porušení pravidel.
Máme být všichni „dobrými členy“, tak se snaž taková být. Neříkám tolerovat blbosti a zbytečné bodování, ale trocha humoru zapotřebí je.
Před necelým rokem admin sliboval, že dojde ke změně a z bodování budou vyřazeny aktuality a zábava. Z nějakého důvodu se to zatím nestalo. Určitě by tímto opatřením spousta naháněčů bodů ztratila motivaci pro takové plýtvání časem a energií.
Snaž se nad takové počínání povznést. To bys tady rychle vyčerpala svou energii a k ničemu by to stejně nevedlo.

anonym

Já se osobně nechci vracet do minulosti!

anonym

:)