Pokud se vítáte nebo loučíte stisknutím ruky...

... , jaká je intenzita stisku z obou stran ?!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná

Z mé strany krátký pevný stisk.
Sice jsem se asi ve dvou případech setkala se stiskem, který mi doslova ruku drtil, ale to jsem řešila okamžitě slovně a ruku vykroutila bez dalších diskuzí ze sevření. Také si nepotrpím na takové to vlahé tisknutí ruky a upírání pohledu do očí s mnohoslibným výrazem.
Mám ráda otevřenost a přímost. Ve všem.

Další odpovědi:

Bronzový

Přiměřená, ale nesnáším takové Zemanovské potřásání nebo bolševické objímání. Podání ruky, nikoliv stisknutí, bylo výrazem jistého vztahu mezi osobami, které se potkaly a nechtěly se bacit pazourkem po palici

Pokročilý

Definuj "stisk z obou stran", popiš situaci (průměr/nějaká konkrétní), definuj jednotku, určující stisk ruky. Otázka o ničem...

Diskuze k otázce

Pokročilý

odpomass

Prostě zbytečná, bodynaháněčská otázka. Že vás to baví...

Zlatý

bolak

Myslím že jsi vedle. Loni sem tu vložil dotazník, u něhož jsem předem upozorňoval že výsledky budou zaslány adminovi, kterej slíbil že přizpůsobí poradnu podle toho jak se my sami dohodneme, čili i podle výsledků dotazníku (zatím se tak sice nestalo ale to je věc jiná) a to by tě mohlo zajímat, dotazníku byly mimo jiné otázky i na to, kdo by byl pro úplné zrušení bodování nominací a žebříčků, a skoro všichni uživatelé zde hlasovali PRO zrušení.

To jenom aby bylo jasno jak to vlastně je. Konkrétně v tomhle případě tu řešíš body akorát ty.

Že tě to baví...

anonym

Odpomass, nepochybuji o tom, že máš zájem o zlepšení kvality stránek. Jenže takovými reakcemi spíš odrovnáš sama sebe. Uber trošku páry.
Podívej se na pravidla. Ta tady dovolují také zábavu. Některé otázky jsou silně "na hraně" a přesto je tu admin nechává, právě z toho důvodu. Když vidí, že to zdejší komunitu baví, a spadá-li otázka do zábavy nebo do správné kategorie, potom to není o porušení pravidel.
Máme být všichni "dobrými členy", tak se snaž taková být. Neříkám tolerovat blbosti a zbytečné bodování, ale trocha humoru zapotřebí je.
Před necelým rokem admin sliboval, že dojde ke změně a z bodování budou vyřazeny aktuality a zábava. Z nějakého důvodu se to zatím nestalo. Určitě by tímto opatřením spousta naháněčů bodů ztratila motivaci pro takové plýtvání časem a energií.
Snaž se nad takové počínání povznést. To bys tady rychle vyčerpala svou energii a k ničemu by to stejně nevedlo.

anonym

Já se osobně nechci vracet do minulosti!

anonym

:)

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3354
Zlatý Drap 1786
Zlatý led 1449
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1071
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.