Pokud se někdo musí podřídit os. prohlídce, musí to být osoba stejného pohlaví, ale co když mne bude prohlížet gay?

Nejlepší odpověď
iceT

Doufej,že nebudeš jeho typ:-)

Další odpovědi
klumprt

Tak by se měl chovat tak, aby to prohlížený nepoznal. Myslím že nejde o pocity toho prohlížejícího (nesmí je ovšem nijak ventilovat), ale spíš o pocity prohlíženého. Jde o to, že např. dáma může nést velmi nelibě, pokud v podstatě cizí muž spatří některá zákoutí jejího těla. A naprosto nesejde na tom, že prohlížející muž může cítit naprosto jiné pocity než libé. Většina prohlížených dam je beztak takových kvalit, že muž (policista) s radostí přenechává povinnost provést osobní prohlídku některé kolegyni.
No a když to bude gay a nedá to nijak najevo (u prohlížených mužů platí o jejich sexuální přitažlivosti v podstatě totéž, co u prohlížených dam) tak v prohlíženém nemohou být vyvolány žádné nelibější pocity, než když ho prohlíží heterosexuál. Kdyby to ovšem náhodou nějak věděl o prohlížejícím předem, tak si myslím, že by mohl zkusit požádat o výměnu prohlížejícího. Pokud by to učinil slušným způsobem a bylo by to nějak podloženo, například policisté by to o svém kolegovi taky věděli, myslím, že by prohlíženému mohlo být vyhověno.

Lamalam

I gay je muž, má mužské pohlaví. Viděla jsem to v jednom naučném filmu. Na prohlídku tělesných dutin lepšího odborníka nenajdeš.

gecco

Sexuální orientaci zákon v tomto kontextu neřeší…
😉
Byl bys raději, aby tě prohlíželo duo lesbiček??
😉

arygnoc

odkedy sú to normálni ľudia, to musíte rešpektovať.

;-Q

bulík

požádej o hermafrodita

anonym

gecco, stačila by jedna, ale …

anonym

ice, to je na nominaci, ale počkám…

iceT

díky…