nanokytka

Pokud se natřu nejdříve opalovacím krémem s faktorem 20 a poté s faktorem 50, jaká bude účinnost?

za a)faktor se bude sčítat, za b)bude platit prostě ten vyšší, za c)bude platit nejdřív 50 a poté 20?

Nejlepší odpověď
baghira

Bude platit ten vyšší (to by ses taky mohla natřít 5× desítkou a ušetřit za padesátku :))

Stejně si myslím, že ta vysoká čísla svědčí spíš o dobrém marketingu, než o skutečné účinnosti.

Další odpovědi
kosaaaak

to bude potom hotová neprůstřelná vesta :)
pokud bude mít sluneční paprsek jen kapku rozumu, tak si na tebe netroufne

misa-radilka

  1. je správně

Viz. bod číslo čtyři na tomto odkazu a pár dalších tipů o opalování pro Vás

Zdroj: http://oldweb­.izip.cz/index­.php?p=8_5_007_4&PHPSES­SID=isok6q8d9iq­kfvo6qisll2e0f2