Lgee

Pokud se dostanu na konec vesmíru, jak se dostanu ven?

Pokud bude vesmír jen koule a vedle něj bude další koule jak se dostanu ven z této koule?

Nejlepší odpověď
led

Zoberte si so sebou pílu ocasku a vrták. Na konci Vesmíru vyvrtate vrtákom dieru a pílou si vyrežete dostatočný otvor a prelezete cezeň do susediaceho Vesmíru, kde si vyrežete podobný otvor.

Další odpovědi
Elk

Další hloupá otázka! Proč sem lidi dávají otázky odpovídaící IQ rezaté lopaty. Nevíte. Bod za tuhle blbost rozhodně nedám!!!

zjentek

Pokud se vesmír rozpíná, tak teoreticky by se tam dalo dorazit. Ale pokud se nerozpíná, nýbrž ROSTE, tak neřeš, se tam stejně nedostaneš.

Kepler

led: paleček za kvalitní humor!