Pokud sázíte,stavíte „vzdušné zámky“ v případě,že se jedná o mnohomilionový jackpot?!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Sazim tak jednou do roka a stavim. 🙂 Ale jen v duchu. 🙂 Mam cisla uctu mych synu a jen pro sebe si rikam , ze bych jim nic o vyhre nerekla , ale ze bych jim ve stejny den poslala ( treba kazdemu 5 mil. ) a cekala na jejich reakce.
Neprala bych si tedy vyhrat pro sebe , ale pro ne , aby nemuseli splacet hypoteky. Ja zadnou nemam , tak bych to rozdala mezi ne. 🙂 -iv-

Další odpovědi
Deli

nesázím

Ale manžel sem tam ano a staví přímo vzdušné hrady a zámky a paláce 🙂
Ten rozruch kolem Sazky ho zdrtil, povídal, že přišel o naděje. Od toho průšvihu si už nevsadil.

anonym

nesázím

Profíci spočítali, že důsledným nesázením se ušetří tolik, jako by každý rok člověk vyhrál dvě 4. a jednu 3. výhru.
Ale rozhodující je, že nic neutratí za mlhavou naději na Štěstěnu.
Když člověk spoléhá sám na sebe, je silnější a dosáhne více.

baghira

Ano

Z šamanských seminářů vím, že myšlenky tvoří realitu – stane se to, co si myslíte. Takže pokud si někdy vsadím, tak jsem vždycky přesvědčený že vyhraju, nepřipouštím jinou možnost. Ale asi to nedělám dostatečně intenzivně, aby to spolehlivě fungovalo :DDD

tom004

nesázím

filva

nesázím