Rommart

Pokud použiju BIO kulturu do septiku a zaroveň se bude v záchodové míse používat např gel Bref apod.

nevíte někdo jestli přežijí tzv Bio bakterie které jsem aplikoval do septiku, je-li současně používán dezinfekční přípravek jako Bref atd? Nebo byla aplikace úplně zbytečnou investicí??

Odpovědi
Palivka

Většina těch s označením – škodlivé ve vodním prostředí, tyto bakterie nebo enzymy zničí. Ale pokud chceš opravdu využít BIO kultur pro septik, tak zvol i BIO čistící prostředky jako tu http://www.su­bio.cz/bio-cistici-prostredky/ Pak nebude aplikace zbytečně vyhozené prachy.

Drap

Tyto moderní prostředky většinou bakterie zničí. Záleží samozřejmě také na koncentraci

Newkangaroo

Souhlasím s přispívateli níže.Ty chemické přípravky jsou vážně silné, ale zase fungují. Určitě bakterie zabijí. Buď nepoužívej dezinfekční přípravek, nebo se zaměř na přirozenější cestu pomocí šetrnějších přípravků.
skus se podívat na http://eshop.a­sio.cz/katego­rie/ekodrogeri­e/cistici-a-uklidove-prostredky/