sesednizkola

Pokud policie udělá domovní prohlídku a nic nenajde, mám nárok na nějaké odškodné?

A samozřejmě v te věci budu prohlášen za nevinného. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Alesh

Musíš prokázat škodu, jinak máš smůlu. škoda může být i nemajetkového charakteru.

Další odpovědi
JájsemRaibek

V prvním případě si nejsem jist zda ano či ne, ale měli by si počínat tak, aby nic nepoškodili.
V druhém případě máš nárok na všechno co poškodí, aby dali vše do původního stavu atd. Možná i nějaké zadostiučinění s problémy domovní prohlídky – sousedi atd.

Kura

Rozhodně to tady není jak v cizině. Tam takové věci řeší přímo město, ve kterém se taková věc stane. U nás se toto stále jen řeší, ale konec v nedohlednu. Je to pár týdnů co jsem četl o paní, která se s policií soudí už pčes deset let, kvůli tomu, že si spletli číslo domu a domem jí proběhla URNA. Roztřískaný dveře, okna, nábytek … Stát se k tomu postavil tak, že paní vyměřil odškodné nějakou směšnou částku 1286,– kč (to jsem plácnul) a nikdo se jí ani neomluvil, natož aby jí něco zaplatili a to pěkně prosím se SPLETLI !

arygnoc

samozrejme?

oh, ako krásne, že ešte existuje naivita.

😉