Avatar uživatele
sesednizkola

Pokud policie udělá domovní prohlídku a nic nenajde, mám nárok na nějaké odškodné?

A samozřejmě v te věci budu prohlášen za nevinného. Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? JájsemRaibek před 3057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Musíš prokázat škodu, jinak máš smůlu. škoda může být i nemajetkového charakteru.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

V prvním případě si nejsem jist zda ano či ne, ale měli by si počínat tak, aby nic nepoškodili.
V druhém případě máš nárok na všechno co poškodí, aby dali vše do původního stavu atd. Možná i nějaké zadostiučinění s problémy domovní prohlídky – sousedi atd.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kura

Rozhodně to tady není jak v cizině. Tam takové věci řeší přímo město, ve kterém se taková věc stane. U nás se toto stále jen řeší, ale konec v nedohlednu. Je to pár týdnů co jsem četl o paní, která se s policií soudí už pčes deset let, kvůli tomu, že si spletli číslo domu a domem jí proběhla URNA. Roztřískaný dveře, okna, nábytek … Stát se k tomu postavil tak, že paní vyměřil odškodné nějakou směšnou částku 1286,– kč (to jsem plácnul) a nikdo se jí ani neomluvil, natož aby jí něco zaplatili a to pěkně prosím se SPLETLI !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

samozrejme?

oh, ako krásne, že ešte existuje naivita.

😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek